nazwa

Ogród Zakrzewek - M. Kossowska

adres

Gospodarstwo agroturystyczne, Pokoje gościnne
Małgorzata Kossowska
62 - 610 Sompolno
Zakrzewek, gm. Sompolno
Zakrzewek 24

e-mail ogrodzakrzewek@wp.pl
tel

tel/fax: (63) 271 50 11
tel.kom: 691 777 541

Zdjęcia ośrodka

Opis ośrodka

Obiekt położony jest nad malowniczym Jeziorem Mąkolno, otoczony pięknym ogrodem wypoczynkowym, na którym znajduje się zabytkowy dworek z 1803r. Do dyspozycji turystów:
3 pokoje 3-osobowe z łazienkami w każdym pokoju TV gustownie urządzony,wyposażona kuchnia do samodzielnego sporządzania posiłków.


(obiekt kategoryzowany wg kryteriów Stowarzyszenia Gospodarstw Agroturystycznych Wschodniej Wielkopolski – najwyższa kategoria). Wymarzone warunki letniego pobytu – warunki przyrodnicze i przygotowane przez gospodarzy dają gwarancję wspaniałego wypoczynku.
Dlaczego warto do nas przyjechać: bliskie położenie jeziora - możliwość korzystania ze sprzętu wodnego,możliwość udziału w pracach sadowniczych - sprzedaż tych produktów,wspólna ogniska, chata grillowa,niepowtarzalny klimat, urokliwe miejsce, wspaniały teren dla wędkarzy i miłośników sportów wodnych,rozległy teren wypoczynkowy,sympatyczni gospodarze,dostatek owoców – gospodarstwo ogrodnicze,piękne wiosenne krajobrazy malowane kwiatami jabłoni,czysta woda w jeziorze, bliskość jeziora,klimat gospodarstwa dworskiego,smaczna regionalna kuchnia bogata w owoce i warzywa,dostęp do internetu.


Atrakcje w pobliżu: region atrakcyjny turystycznie, niedaleko do Lichenia – miejsce maryjnych pielgrzymek,w okolicy liczne jeziora, ośrodki wypoczynkowe,możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach, festynach,Muzeum Okręgowe w Gosławicach,Brama Napoleona z 1812r. w Ślesinie,wodospad w Głębockim,Mysia wieża w Kruszwicy,Muzeum byłego Obozu Zagłady w Chełmnie, ruiny zamku w Kole,Zespół Pałacowy w Kościelcu,wyrobiska pokopalniane i gigantyczne maszyny tzw. Krajobraz Księżycowy,czynna kopalnia soli w Kłodawie (możliwość zjazdu do podziemi).


Pomocne informacje: wypożyczalnia rowerów - na miejscu - rowery turystycznewypożyczalnia sprzętu wodnego - na miejscu dwa rowery wodne, dwie łódki, żaglówka...

Dodatkowe informacje

liczba miejsc: 10
ceny: 35-45 PLN / doba

MASZ PYTANIE?

napisz do nas

IMIĘ
TELEFON
E-MAIL
TREŚĆ

Polecane atrakcje

Stowarzyszenie Gospodarstw Agroturystycznych

WSCHODNIEJ WIELKOPOLSKI

62 - 410 Zagórów, Stawisko 9
tel. (63) 276 26 64
kontakt@agroturystykawielkopolska.pl

2013 © agroturystykawielkopolska.pl
projekt i wykonanie: