nazwa

Gospodarstwo - Za Zakrętem

adres

Gospodarstwo agroturystyczne, Pokoje gościnne
Anna Wielińska
62 - 640 Grzegorzew
Tarnówka
Tarnówka 12

e-mail wielinskaanna@gmail.com
www https://agroturystyka-za-zakretem.business.site
tel

+48 605 379 251 kontakt mailowy wielinskaanna@gmail.com

Oraz folmurarz na stronie

https://polskinocleg.pl/obiekt-37375-Agroturystyka%20Za%20Zakrętem

Zapraszamy do kontaktu

Zdjęcia ośrodka

Opis ośrodka

Gospodarstwo położone w malowniczym krajobrazie wiejskim niedaleko rzeki Rgilewki (100m), blisko kompleksów leśnych. Doskonałe tereny spacerowe. Do dyspozycji gości 2 pokoje gościnne (3 i 4 osobowy) oraz pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym. Na dwa pokoje gościnne jedna łazienka (przestrzenna, wyposażona w prysznic, umywalkę).

W okresie letnim do dyspozycji gości zadaszona weranda z leżakami, fotelami. Ogród wypoczynkowy z grillem, huśtawką, placem zabaw dla dzieci. Doskonałe warunki dla rodzin z dziećmi, osób ceniących spokój, czyste powietrze, naturalne krajobrazy. Bardzo dobry dojazd do gospodarstwa, droga asfaltowa wzdłuż brzegu lasu.

Dlaczego warto do nas przyjechać: piękna, spokojna okolica, w pobliżu las, rzeczka Rgilewka – atrakcyjne tereny spacerowemożliwość wynajęcia konnego zaprzęgu, rowery dostępne u gospodarzy,u sąsiada możliwość jazdy konnej,bogactwo krajobrazowe (kompleksy leśne, zespoły roślinności łąkowej, bogata awifauna)kontakt ze zwierzętami – w gospodarstwie króliki, drób (kury, kaczki), u sąsiada dostępna do zwiedzania kolekcja ras drobiu ozdobnego wieczorami możliwość pogawędek, ognisko z piosenką biesiadną,w miłej rodzinnej atmosferze można wygodnie lub aktywnie wypoczywać, (rekreacja konna, boisko sportowe) 


Atrakcje w pobliżu: ruiny zamku w Kole z czasów Kazimierza Wielkiego, gotycki kościół farny i klasztor w Kole,Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej w Brdowie, Spycimierz –dywany kwietne na Boże Ciałopałac w Chodowie, pałac w Dzierzbicach,kościół drewniany w Grzegorzewie, ruiny zamku gotyckiego w XV wieku w Borysławicach Zamkowych, atrakcje wodne w termach uniejowskich – kąpiele pod gołym niebem w gorących wodach termalnych nawet w mroźną zimękopalnia soli w Kłodawie (po uzgodnieniu możliwość zwiedzania), zespół pałacowo-parkowy z XIX wieku w Kościelcu (park ogólnodostępny, piękny teren wypoczynkowy blisko 20 ha z budowlami parkowymi – meczet, minaret, zamek z tufu),Baszta ochronna z 1360r. w Przedczu, zamek murowany z 1370r. w Przedczu,Muzeum byłego obozu zagłady w Chełmnie, Muzeum Poczty Polskiej w Kościelcu,Muzeum Ceramiki w Kole, przyrodnicza dolina Warty - perełka w skali europejskiej, ptactwo wodno-błotne najbogatsze w Europie.


Pomocne informacje: wypożyczalnia rowerów - na miejscujazda konna - 1 kmkąpielisko - 7 kmlas - 300mnajbliższa restauracja - 2 kmdworzec kolejowy - Barłogi, Ponętów ( 3km) Koło (10 km)dworzec autobusowy - przystanek 100msklep spożywczy - 300mRegion geograficzny - Wielkopolska WschodniaAtrakcyjne jeziora w pobliżu obiektu (do 3km) - Grzegorzew 2 km, Koło 11

Dodatkowe informacje

liczba pokoi: 3
liczba łazienek: 4
liczba miejsc: 7
ceny: 30-35 PLN / doba

MASZ PYTANIE?

napisz do nas

IMIĘ
TELEFON
E-MAIL
TREŚĆ

Polecane atrakcje

Stowarzyszenie Gospodarstw Agroturystycznych

WSCHODNIEJ WIELKOPOLSKI

62 - 410 Zagórów, Stawisko 9
tel. (63) 276 26 64
kontakt@agroturystykawielkopolska.pl

2013 © agroturystykawielkopolska.pl
projekt i wykonanie: